این روزها در طراحی فضای داخلی خانه ها، برای کاربردهای مختلف، قسمت مجزا با ویژگی های خاص در نظر گرفته می شود. برخی از این قسمت ها عبارتند از اتاق ناهارخوری، لاندری روم، تی وی روم یا تی وی وال و غیره. با توجه به اینکه بخش های ذکر شده معمولا برای استفاده و کاربرد خاص طراحی می شوند لذا بعضا در خانه های بزرگ قابل پیاده سازی هستند. یکی از این آیتم ها که می توان در خانه های کوچک نیز به راحتی بخشی از اتاق نشیمن را برای آن در نظر گرفت، تی وی وال یا دیوار پشت تلویزیون است. در اتاق نشیمن یکی از دیوارها که با در نظر گرفتن ویژگی های خاص انتخاب می شود، برای نصب و یا قرار دادن تلویزیون در جلوی آن اختصاص داده می شود. برای کاور این دیوار معمولا از مصالح خاص استفاده می شود. یکی از دیوارپوش هایی که معمولا برای تی وی وال انتخاب می شود، سنگ های اسلب هستند اما از آن جا که معمولا قیمت سنگ اسلب بسیار بالاست طراحان داخلی از سرامیک اسلب که در جذابیت و ویژگی های ظاهری چیزی از سنگ های اسلب کم ندارند استفاده می کنند به این ترتیب نه تنها تی وی والی با زیبایی چشمگیر خلق می کنند بلکه در هزینه های پیاده سازی دیوار پشت تلویزیون نیز صرفه جویی چشمگیری می کنند.

 سرامیک دیوار پشت تلویزیون

ابعاد سرامیک اسلب پشت تلویزیون

سرامیک های اسلب به سرامیک هایی گفته می شود که اندازه و ابعاد آن ها از سرامیک های معمولی بزرگتر است و معمولا ابعاد بالاتر از 100*100 سانتیمتر دارند. برای دیوار پشت تلویزیون به دلیل اینکه در دید مستقیم افراد قرار دارد هر چه از سرامیک های با ابعاد بزرگتر استفاده شود، نتیجه کار زیباتر خواهد بود اما این قانونی کلی برای انتخاب ابعاد سرامیک اسلب پشت تلویزیون نیست و می توان برای برخی طرح های خاص با ابعاد پایین تر اسلب نیز به همان اندازه تی وی وال زیبا و جذابی خلق کرد. شما عزیزان می توانید تنوع بالایی از ابعاد سرامیک اسلب پشت تلویزیون را در فروشگاه اینترنتی کاشی جان مهر  مشاهده و برای خرید محصول مورد نظر خود با بهترین کارایی از مشاوره کارشناسان این فروشگاه بهره مند شوید.

 ابعاد سرامیک اسلب پشت تلویزیون

قیمت سرامیک پشت تلویزیون

قیمت سرامیک پشت تلویزیون با توجه به فاکتورهای مختلف تعیین می شود، برخی از این عوامل عبارتند از: کیفیت سرامیک اسلب، برند تولید کننده، ابعاد، طرح، رنگ، لعاب و مواردی از این دست. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت سرامیک پشت تلویزیون به فروشگاه اینترنتی کاشی جان مهر مراجعه کنید. کاشی جان مهر به عنوان مرجعی جامع برای خرید انواع کاشی و سرامیک، محصولات خود را با قیمت های کاملا منصفانه و مناسب تر از سایر عرضه کنندگان این محصولات، ارائه می دهد. شما می توانید در کاشی جان مهر قیمت سرامیک های اسلب پشت تلویزیون را مشاهده و با کیفیت و قیمت های ارائه شده در دیگر فروشگاه ها مقایسه کنید، نتیجه مقایسه قیمت و کیفیت انجام شده توسط شما، گواه ادعای ما خواهد بود که کاشی جان مهر را جایگزینی نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *